• plesen

    Dobry den.
    Chcela by som sa opytat prosim, ja som v anglicku a mala som plesen a tu davaju iba jednu tabletku canesten a krem. povedali, ze je to silne a to staci. Ale plesen sa mi vratila asi tyzden potom, alebo mi to mozno vobec nepreliecilo. potom som zistila ze som tehotna a na testoch vyslo, ze mam zase plesen a porodna asistentka mi povedala, ze aj moj manzel by sa mal liecit, lebo tato bakteria je prenasatelna ak pokracujeme v sexualnom zivote bez ochrany.Aked nie, tak si to budeme navzajom posuvat dalej aj ked ja pouzijem zase canesten. Lenze moj manzel odmieta ist s tym k doktorovi tak co ine by sa s tym dalo robit ?

    Dobrý deň,
    je to nezmysel, manžel sa liečiť nemusí. Kúpte si canesten krém aspoň 2 balenia a preliečte sa.
    Inak vhodné je si zaplatiť špecialistu, ak chcete dobre vedené tehotenstvo v Anglicku. Štátom hradená starosltivosť je mizerná a je iba pre úplnú chudinu.