• Azalia

    Dobrý den...
    chcela by som sa opýta, že, ket som začala v januári brať antikoncepciu AZALIA, v prvý den menštruácie, prvú tabletku, potom mi prišlo menzes, vo februári, tak som ju nebrala, asi 6 dni, taký mám cyklus, a po skončení ju beriem zasa.
    Môžem otehotnieť???...alebo tú antikoncepciu mám brať stále aj počas menštruácie...,
    Pravdu povediac jedno dieťa mi stačí, tak nerada by som znovu otehotnieť...
    Poradila mi to jedna kamarátka, že keď mám menštuáciu, tak nemám brať a teraz znovu, no po skončení...
    Ešte dačo...mala by som isť aj ja na ošetretnie, ked môj manžel mal plesen na konečníku??? Ja som mala doma mastičku CANDIBENE, a tým to prešlo, lebo aj mna začalo svrbieť...a na poslednej prehliadke testy citosteru som mala v poriadku...
    Dakujem pekne za odpoved...

    Dobrý deň,
    ak nekojíte a nemáte kontraindikácie tak by ste mala brať inú antikoncepciu ako je azalia. Ak kojíte tak ste pri nej chránená aj pri vynechaná.
    Ak nemáta potiaže tak pleseň v konečníku Vášho manžela nie je dovodom na Vaše vyšetrenie. Cytologický ster s tým nesúvisí.