• cysta po porode

    Dobry den..som 5mesiacou po porode..uz po sestinedeli som dostala prve menstruace a mala som pravidelne na 26dni.az tento mesiac som dostala skor a trvalo len 3dni slabe krvacanie a za tyzden som mala hnedy vytok a po 5dni som dostala menstruaciu silnu az 8dni..mala som silny bolest brucha az mi ztvrdlo a pocit na zvracanie.doktroka mi rekla ze mám cystu na vajecniku asi 36x36mm.je vnom tekutina..a ze mi moze byt zle..ze mozno ze samo zmizne praskne..aky máte názor?za odpoved vopred dakujem..

    Dobrý deň,
    36 mm "cysta" nie je cysta iba tzv. cysticky folikul, nafúknutá dutinka s vajíčkom, ktorá pri ovulácii nepraskla. Vačšinou to zmizne samé a nie je potrebná liečba.-