• rizikove tehotenstvo

    Dobry den ,chcem sa vas poprosit o radu ,moje tehotenstvo bolo rizikove uz od 6.tyzdna spinenie , od 5mes. tvrdnutie bruska ,skracovanie krcka v 7 mesiaci ...proste som cele tehotenstvo prelezala bud doma alebo v nemocnici.porod komplikovany ...2dni dakujem porodnikovi a epidualke:) pretoto sa obavam ,moja praca mi uz nedovoli takto 'vylyhovat' pri druhom babetku ,uz taku pauzu si nemozem dovolit mam 29 rokov a dietatko ma rok a 2mesiace ,preto sa pytam -je mozne ,ze pri druhej garavidite sa bude opakoť priebeh ako u prvej?ja sa obavam,ze ano ...prosim o pravdivu radu, co si myslite...
    potom este jedna otazocka kamaratke odumrel plod asi v 10 tyzdni ,zije v anglicku tam jej dali nejaku tabletku, ktorou jej vyvolali 'potrrat ' je to mozne? vraj to bolo setrnejsie ako interupcia. dakujem

    Dobrý deň,
    ak ste neporodila predčasne, tak ste nemusela ležať. Takže sa to opakovať asi nebude.
    Tableta na vyvolanie potratu je u nás vďaka katolíckej propagande zakázaná, preto sa robia kyretáže.