• Je to vhodne?

    Dobri den pan dochtor ak pouzijem pred sexom pharmatex moze prezervativ durex classic znizit jeho uinost alebo staci ak pouztijem len pharmatex mam len 16r a neznamenalo bi to pre mna nic dobre keby som ostala po prvom sexe tehotna

    Dobrý deň,
    určite doporučujem kombináciu pharmatexu a prezervatívu, je to vysoko spoľahlivé, okrem toho prezervatív Vás chráni aj pred infekciou. Toto je vhodné prvé 3 mesiace, ak budete s priateľom chodiť dlhšie, dajte si potom napísať hormonálnu antikoncepciu.