• otazka?

    Chcem sa spytat,skoro vzdy po oralnom styku mam do dvoch dni zapalene hrdlo a asi pred mesiacom som sa liecila na kvasinky[u gynekologa],ale predtym po oralnom som mala aj hnisavu anginu a z vyteru zistene kvasinky.Netreba preliecit partnera ked ich mavam tak casto?Dakujem.

    Dobrý deň,
    teoreticky sa možu kvaisnky preniesť aj orálnym sexom i keď to je málo pravdepodobné. Ale možete kúpiť canesten vaginálny krém a partner nech si natiera penis, aby sa preliečil.