• EPILEPSIA V TEHOTENSTVE

    Prosim Vas chcela by som sa informovat mam 24 rokov a moj priatel 30 chceli by sme mat babätko,ale ja od 18 rokov trpim epilepsiou nemam casto zachvaty,ale bojime sa ci to nebude mat nejaky vpivam aj na dietatko uzivam aj lieky ale pocas tehotenstva by som nechcela NEEXISTUJE NEJAKA LIECBA ALEBO PREDPRIPRAVA PRED OTEHOTNENIM? DAKUJEM

    Dobrý deň,
    určite sa doporučuje kyselina listová, ale pred plánovaným otehotnením určite navštívte Vášho neurologa a o svojom pláne mu povedzte. On zváži prípadnú zmenu liečby a doporučí gynekologovi, ako vo Vašom prípade postupovať.