• podrazdene

    Odpovedá MUDr Jozef Záhumenský Dobrý deň,
    :)
    Podstatná informácia mi chýbala !!!!!
    Genetická indikácia, nie je vlastná žiadosť. Takže je to ok, je to legálne a správne :). Reagujem podráždene preto, lebo občas k nám prídu nezodpovedné pacientky po 12. týždni a chcú ukončiť tehotnosť na vlastnú žiadosť a potom to riešia cez rozne psychiatrické indikácie.

    Aj ja by som bola, resp. byvam podrazdena, kedze ja uz som prisla o dietatko tretikrat, take clanky sa mi citaju dost tazko a najradsej by som si to dietatko zobrala prave od niekoho, kto ho chce v 12.tt "dat prec". Ale teda, kazdy ma svoju volbu a kazdy to lieci inak, ja chvalabohu este nie som na psychiatrii.

    Pisala som do toho centra gennet.cz, co ste mi odporucali e-mail, dostala som uz aj odpoved, velmi prijemni ludia a aj odpoved potesitelna, takze dakujem za odporucanie. Dufam, ze vam najblizsie budem moct napisat az po uspesnom porode. Mozno vznikne nove heslo ... do stvrtice vsetko dobre ;)

    a este jedna otazocka, kedze toto nebol iba spontanny potrat, ale umele prerusenie v pokrocilom stadiu tehotenstva, kedy je mozne pokusat sa o dalsie babatko? myslim, ze by to leto a nejaka dovolenka mohli "zaistit", ale neviem, ci to nie je skoro. Ja sa tesim z kazdeho dna, takze psychika je u mna v poriadku :), len neviem, ci telo bude uz v lete pripravene.
    Dakujem.

    Dobrý deň,
    už som v obraze, nevedel som, že sa jednalo o Vás, je toho dosť (denne cca. 40 otázok).
    Osobne Vám doproučujem určite dovolenku a oddych a až potom plánovať ďalší boj. Držím palce.