• spinenie

    Dobry den pan doktor,

    som 22 mesiacov po porode sekciou a od januara tohto roku uzivam Novynette. Zo zaciatku som sice mala take tie "povolene" problemy, ktore mozu nastat v suvislosti so zavedenim HAK, ale casom sa to upravilo. Teraz mam 2 dni do ukoncenia 21-dnoveho cyklu ale uz druhy den mam taky slabulilililinky hlienovity vytok (podobne ako ked su plodne dni, len hnedaste) a dnes citim vnutornu jazvu po sekcii. Teda nie je to priliz intenzivne, ale prekvapilo ma to, lebo napriek tomu, ze mam aj ine operacne jazvy, nie som typ, ktory ich citi pri zmenach pocasia a tak. Vseobecne sa citim tak trochu podrazdene. Myslite ze to moze vyvolavat HAK???? Ze si moje telo na nu este poriadne nezvyklo?? Rada by som poznala vas nazor. Dakujem

    Dobrý deň,
    vačšinou trvá 3 mesiace, kým sa telo vyrovná s novou hormonálnou situáciou, ktorú sposobuje antikoncepcia. Výtok by tomu nasvedčoval, ale bolesti v jazve by s antikoncepciou súvisieť nemali.