• pálenie

    dobrý deň. Chccela by som Vás poprosiť o radu.
    Už pomaly pol roka sa mi ťahajú problémy. A zdá sa mi to čím ďalej horšie. Už som dvakrát navštívila gynekologičku- s výsledkom vyšetrenia -že žiadny zápal , ph 4, lepšie ani nemôže byť, že teda čo chcem, že takto príde 50 žien a piatim niečo je. Z lab. výsledkov potom vyšiel zlatý stafylokok. Dvakrát som brala antibiotiká Amoksyklav, a gynopevaril, nepomáhal ani canesten.Užívala som aj Candivac. Tak si už pripadám , že si naozaj vymýšľam . Tie problémy sa však nedajú vydržať- občas pálenie , pichanie v pošve- no to sa ešte dá vydržať, ale veľmi sa to zhorší po pohlavnom styku, potom sú bolesti neznesiteľné asi týždeň, kým sa to ako tak ukludní- strašné pálenie,bolesť, suchosť, pichanie v pošve i bruchu. /inak pri styku je všetko ok, bez bolestí/. A takto sa to stále opakuje, raz stredne a po styku hrôza. Neviete poradiť , čo to môže byť. Nechcem ísť zas ku gynekologičke, lebo čo zas povie, keď má toľko ľudí.
    Za radu veľmi pekne ďakujem.

    Dobrý den,
    je možné, že ani nejde o infekciu, pálenie pošvy može byť prejavom roznych ochorení, najčastejšie cukrovky, alebo alergie.
    Problémy určite Vám nerobí zlatý stafylokok.
    Vaše problémy Vám znižujú kvalitu života, preto by ste mala byť dokladne vyšetrená a zaliečená, asi Vám nič iné neostáva, iba zmeniť lekára.