• tehotná?

    Dobrý večer pán doktor. Chela by som sa Vás opýtať či je možné aby som bola tehotná. 22.11. som mala dostať menštruáciu čiže do dnešného dňa to nie je veľké meškanie ale menštruáciu som dostávala na deň presne a od toho dátumu mám slabo ružový výtok a prsia ma bolia a cítim akoby boli naliate. Dnes som siráno robila test ale bol negatívny.

    Dobrý deň,
    ak máte negatívny test, tak zrejme tehotná nie ste, testy reagujú veľmi citlivo, zrejme ste mala neovulačný cyklus a ružový výtok je miesto menštruácie.