• cisárske rezy

    Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či je možné,ak som mala 2 pôrody cisárskym rezom, aby som tretíkrát rodila normálne? Ak je to možné, v akých nemocniciach na východnom Slovensku?Ďakujem za odpoveď. Slávka.

    Dobrý deň,
    je málo porodníc, ktoré by si dovolili spontánny porod po dvoch cisárskych rezoch.Je to o osobnej dohode, dva cisárske rezy sú relatívnou indikáciou na tretí. O východnom Slovensku nemám žiadny prehľad. Ta sprobujte v Košicoch.