• časte krvacanie

    som 4 mesiace po pôrode ,dala som si podviazať vaječniky ( 3 cisarske rezy )a môj problem je časte krvacanie ,menštruacia trva aj 7 dni a velmi silno krvacam ,tyždeň nič a zase začnem .To trva 2 dni a prestanem a zase začnem a tak dookola .Syna dojčim ale aj prikrmujem .Môže to suvisieť s podviazanim vaječníkov alebo s dojčenim .čo vlastne spôsobuje to časte krvacanie .Za odpoveď ďakujem

    Dobrý deň,
    podvezujú sa vajcovody, nie vaječníky, a s krvácaním to nemá nič spoločného.
    Mala by ste byť vyšetreni, včetne ultrazvuku, či sa niečo nedeje v maternici.