• otázka na Vašu odpoved

    Dobrý večer pán doktor, chcem sa spýtať a vlastne uistiť sa, či Vaša odpoved bola skutočne seriozna, alebo ste snáď urobili nejaký preklep? Moja otázka bola pod názvom WOBENZYM a tam ste mi napísali nech si kúpim čípky Cicatridina každý deň a že stav sa do pol roka upraví. Neviem, ale ak budem používať tie čípky takže by sme sa mali asi vyhýbať pohlavnému styku...a že to bude trvať ešte další pol rok? To akože naozaj? Manžel sa smial, aby som vás poprosila o radu, čo má robiť ON ešte ďalší pol rok bez sexu... ďakujem za odpoved.

    DObrý deň,
    Cicatridina zlepšujú hojenie porodného poranenia a zrejme bol preklep, stačí užívať obdeň jeden čípok, 20 dní, očakávajte postupné zlepšenie, žiadny zázrak. Pri čípkoch možete mať sex.