• zapal pošvy u 2,5 dieťaťa

    Dobry den. Chcem sa spytať na takuto vec. Moja dcérka 2,5 r má asi od jari takéto problémy,ako su v názve. Neni to vnutorný zapal,ale vonkajši pri pyskoch,akoby to mala popálené,červené,lesklé a boľavé. Niekedy sa jej zvačšia aj pory až na také vystupnené bodky. Ked jej to namažem imazolom-sudockremom je dobre,ale ak nie zase sa jej to obnovi.
    Navykla si na krém,alebo máme problém a musime k detskému gynekologovi?

    Dobrý deň,
    zrejme ide o bakteriálny zápal, v detstve pomerne častý. Navštívte detského gynekológa napíše Vám nejaký krém, a prípadne i poradí starostlivosť.