• Manžel

    Dobry vecer. Prosim Vas o radu. Manzel ma uz po niekolky krat problem s bolestou. asi pred 2tyzdnami sa mu jeho problemy opetz vratili.na lavom vajicku sa mu urobi hrcka.pobolieva, ma slabe bolesti pri moceni, palenie. vajicko je niekedy bolestive viac, niekedy menej. trvava to priblizne mesiac niekedy viac, potom to prejde a po case sa opet vrati. ma to asi po stvrty krat. odmieta ist k lekarovi.vraj to prejde.mam onho strach,neviem o co by mohlo ist.raz som poprosila moju lekarku o radu.predpisala mi prenho antibiotika a urologicky caj.pomohlo to no po chvili sa to opet vratilo.mohli by ste mi napisat o co by mohlo ist a co by mu na jeho problemi pomohlo? viem ze som manzelov problem neopisala dostatocne, ale on patri medzi ludi ktori ostatnych nechcu zatazovat a vzdy mi len povie "to nic neni" Vopred Vam velmi pekne dakujem, prosim poradte co by mohol uzivat. Prajem vela uspechov.Majte sa pekne. Narcis

    Dobrý deň,
    najpravdepodobnejšie ide o zápal nadsemenníka ale bez vyšetrenia nemožem vylúčiť ani rakovinu semenníka. Myslím, že by pud sebazáchovy ho mal vyhnať na vyšetrenie u urológa.