• obavy kojenia

    mily,pan doktor. mam 20 rokov,slobodna len do januara. s partnerom sa snazime od decenbra o nasho potomka a zatial stale nic. mam problemy s castymi infekciami.dozvedela som sa ze mam oslabenu sliznicu meternice moze mat nato nejaky vplyv... Mam este jednu otazocku neviem isto ci mam vpacene alebo ploche bradavky a ci sa da nieco s tym spravit aby boli normalne. tento problem ma trapi dost dlho a ci bedem mat velke problemy s kojenim ak sa mi podari otehotniet. vopred za odpoved dakujem

    Dobrý deň,
    oslabená sliznica maternice neexistuje, s tým sa netrápte.
    Vpáčené bradavky zatiaľ neriešte, často hormonálne vplyvy v tehotnosti túto vadu samy odstránia a kojenie prebieha bez problémov.