• Odpoveď na otázku

    Pán doktor nedá mi nereagovať...Ďakujem za odpoveď, pri najbližšej prehliadke sa doktora už opýtam :) Mňa pi vypisovaní kolóniek pohlavie vždy napadne tiež to, že MÁM a mohla by som napísať aj CELKOM PEKNÉ :))) Ešte raz ďakujem za odpovede a aj za dobrú náladu. Keby som mala adresu (poštovú) z Tatier pošlem aj pohľadnicu... :)

    Dobrý deň,
    možete poslať do práce. Nájdete ma Inete. Pohľadnica z Tatier poteší, najlepšie halušky mali v Lomnici na nádraží a najhnusnejšie na Štrbskom plese dole u pošty (keď reklama tak nech poriadna).