• gynopevaryl

    dobry den..chcela by som sa informovat ci gynopevaryl je len s predpisom alebo si ho mozem kupit aj bez predpisu..vopred dakujem

    Dobrý deň,
    tu v Českej republike je ho možné zakúpiť aj bez predpisu a mám veľmi silný dojem, že to rovnako funguje aj v SR. Zatiaľ som nemal problém si zakúpiť liek kdekoľvek v SR aj keď bol na predpis.