• chýbajúca menštruácia

    Dobrý deň. V poslednej dobe sa mi stáva, že mi dosť mešká menštruácia. Posledné roky som mala pravidelnú presne na 33 deň som dostala menzes. Pred tromi mesiacmi mi meškala 2 týždne, tehotenské testy vyšli negatívne, a už keď som sa chystala ku gynekologičke, dostala som, tak som to nechala tak. A teraz mám znovu ten istý problém... Menštruácia mi mešká týždeň, tehotenské testy vyšli negatívne. Mám počkať, alebo zájsť ku gynekologičke? Môže to znamenať nejakú poruchu? Znepokojuje ma to hlavne kvoli tomu, že moj cyklus bol pred tým stále presny... A toto nie je normálne... Ďakujem.

    Dobrý deň,
    je to normálne, stačí malá zmena v živote, v stravovaní alebo stresy a menštruácia sa nemusí dostaviť. Ak neplánujete dieťa, doporučujem antikoncepciu.