• Dojčenie a urologický čaj

    Dobrý deň, rada by som sa spýtala, či počas dojčenia môžem piť urologický čaj. Dnes totiž pociťujem bolesť v podbrušku ako pri prechladnutí. Rada by som sa vyhla chodeniu po lekároch, preto by som chcela močové cesty "preliečiť" čajom. Na krabičke je písané, že je bez chemických prísad, a je nevhodný pre deti do 3 rokov, ale o tehotenstve alebo dojčení tam nie je nič. Určite nechcem čaj piť viac ako dva dni. Ak bolesť neustúpi, navštívim lekára. Preto prosím i o radu, či vyhľadať praktického lekára pre dospelých, alebo gynekológa, pretože okrem močových ciest to môžu byť aj vaječníky, alebo niečo iné.
    Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    nie sú námietky proti urologickému čaju. Ak máte rezanie a pálenie pri močení tak si ho kľudne dajte, ale pite okrem neho aj veľa iných tekutín. Ak to nepomože a bolesti budú pretrvávať, navštívte gynekológa.