• Ellaone

    Dobrý večer po ellaone som dostala krvácanie po 2 dňoch užitia. Krvácanie bolo slabé trvalo 4 dni a teraz iba špinim. Je to normálne a spôsobené tabletkou?
    Dnes ma pár krát napinalo na zvracanie z ničoho aj to je spôsobene tabletkou? Sex sme nemali iba sa pokúšal mi ho dať dnu ale penis sa dnu nedostal.

    Dobrý deň,
    ellaone je silný hormonálny liek a má sa užíva´t iba výnimočne. Spôsobuje narušenie cyklu.
    Dajte si predpísa´t antikoncepciu, ak plánujete pohlavne žiť.