• Slaba menstruacia

    Dobry den,

    zhruba pred 8 mesiacmi som po dlhsej dobe vysadila anttikoncepciu. Uzivala som Yadine. Zo zaciatku mi menstruacia meskala tyzden alebo dva, ale dosla normalna silna menstrucia. Postupne sa ten cykylus natahoval a meskanie bolo dlhsie a dlhsie. Posledne tri mesiace mam cyklus uplne nepravidelny a miesto menstruacie mi doslo len spinenie raz ob mesiac a raz po dvoch tyzdnoch. Moze to stale suvisiet s vysadenim antikoncepcie? Alebo co ine mi moze byt? Dakujem

    Dobrý deň,
    antikoncepcia Vám liečila nejakú poruchu cyklu. Vhodné je endokrinologické vyšetrenie. Častou príčinou nepravideľného cyklu je nadváha alebo podváha.