• Uživanie antikoncepcie

    Dobry deň,
    mam syndrom policistickych vaječnikov a prave preto mi bola predpisana antikoncepcia Minerva. Brala som ju asi 7 mesiacov, vždy pri začati uživania bolo moje telo "rozladene", doktorka povedala že o nič nejde a telo si zvyka. Dokonca som bola aj u liečiteľa ten mi povedal, že mam PMS a predpisal mi prirodne bylinkove liečiva. Antikoncepciu som vysadila no prva menštruacia po vysadeni neprišla, len tmavočervene špinenie. Neexistuje iny spôsob liečby? pretože všade počuvam len o negativach antikoncepcie. Hoci počas uživania som sa asi prvykrat citila ako žena, nie ako teraz vlasy hneď po umyti spľasnute a masne, chlpky po depilovani vidieť hneď na druhy deň a tym trpi aj moja pokožka.

    Dobrý deň,
    polycystické vaječníky sú hormonálne ochorenie a liečba je hormonálna, najlepšie antikoncepcia. Ak máte nadváhu, mala by ste zredukovať hmotnosť.