• áno alebo nie

    Dobrý večer. Menštruáciu som dostala o niečo skôr ako by som mala mať. V sobotu večer začala a v pondelok to vyzeralo, že už je po tom, keďže krvácanie žiadne. Lenže dnes - utorok ráno som začala krvácať, v priebehu dňa nič a až teraz večer opäť krvácam, ale slabo. Test som si robila a tehotná nie som...alebo som? Mám 30 rokov, 9 ročného syna a s manželom sa pokúšame o dieťatko. Posledný nechránený sex sme mali v piatok,deň pred menštruáciou. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď...

    Dobrý deň,
    inak nie je potreba sa takto stresovať a pátrať, aj tak sa viac ako polovica včasných gravidít potratí, doležité je, aby vynechala riadna menštruácia aspoň 14 dní, či ešte lepšie 2 cykly.