Poradňa gynekológa MUDr. Záhumenského.

Poradňa gynekológa MUDr. Záhumenského.
16,885 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa gynekologických problémov odpovedal MUDr. Jozef Záhumenský, PhD., vedúci lekár pôrodníckej časti Gynekologicko-pôrodoníckej kliniky FN Na Bulovce.

Všetky zadané otázky ako aj odpovede Dr. Záhumenského vám pre veľký záujem prinášame v podobe archívu, zadávanie nových otázok nie je možné.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

 • áno alebo nie

  , Autor: odbornik2

  Dobrý večer. Menštruáciu som dostala o dva dni skôr ako by som mala dostať, to bolo v sobotu večer, v pondelok to už vyzeralo, že už je po tom keďže celý deň som nekrvácala, ale dnes /utorok/ som ráno mala krvavý výtok , cez deň nič a teraz večer opäť krvavý výtok. Mám 30 rokov, 9 ročného syna a s manželom sa pokúšame o dieťatko. Robila som si dnes test a tehotná nie som...alebo som? ďakujem za odpoveď

Podobné otázky

 • áno alebo nie

  , Autor: odbornik2

  Dobrý večer. Menštruáciu som dostala o niečo skôr ako by som mala mať. V sobotu večer začala a v pondelok to vyzeralo, že už je po tom, keďže krvácanie žiadne. Lenže dnes - utorok ráno som začala krvácať, v priebehu dňa nič a až teraz večer opäť krvácam, ale slabo. Test som si robila a tehotná nie som...alebo som? Mám 30 rokov, 9 ročného syna a s manželom sa pokúšame o dieťatko. Posledný nechránený sex sme mali v piatok,deň pred menštruáciou. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď...

  Odpovedá: doc. MUDr. Jozef Záhumenský, PhD.

  Dobrý deň,
  inak nie je potreba sa takto stresovať a pátrať, aj tak sa viac ako polovica včasných gravidít potratí, doležité je, aby vynechala riadna menštruácia aspoň 14 dní, či ešte lepšie 2 cykly.