• Je možné, že som tehotná?

    Dobrý deň,
    s manželom si veľmi želáme dieťa a tak sme sa rozhodli, že na tom zapracujeme. Teraz je problém v tom, že neviem, či som tehotná alebo nie. Poslednú menštruáciu som mala 9.2.2009, ovuláciu niekedy okolo 25. - 26.02. 2009 (podľa výtoku). Menštruačný cyklus mám nepravidelný v rozpätí od 30 - 35 dní. Robila som si tri tehotenské testy a všetky boli negatívne - posledný včera ráno.
    Pozorujem, že sa mi zväčšili prsia, mám na nich žilky, bradavky mám bolestíve, občas ma pobolieva aj podbruško, hlavne ak nejdem dlhšiu dobu na toaletu. Chcem Vás veľmi pekne poprosiť o radu - môžem byť tehotná aj keď tt vyšli negatívne?´

    Za odpoveď ďakujem!

    Dobrý deň,
    ak sú testy negatívne tak momentálne tehotná nie ste, testy sú veľmi citlivé. Tehotenské príznaky často sú psychické - ženy si to navrávajú, ale aj možu byť sposobené progesteronom, ktorý sa vylučuje aj mimo tehotnosti.