• Možná tehotnosť?

    Dobrý večer pán doktor, chcela by som sa Vás opýtať a zaujíma ma Váš názor. 13.9. sme mali s manželom nechránený pohlavný styk, manžel to nestihol a niečo sa dostalo dnu. Menštruáciu som nedostala, čo sa mi ešte nestalo, mávam ju pravidelne každý mesiac, keď sa mi oneskorila možno o 1-2dni. Prsia mám citlivé a pobolievajú ma, býva mi od začiatku tohto týždňa pred obedom zle, začne sa mi točiť hlava, musím vypiť niekoľko pohárikov vody. Stále mávam pocit akoby som každú chvíľu mala dostať menzes, ale stále nič. Poslednú menštruáciu som mala 24.8.. Myslím, že všetky tieto spomenuté príznaky by sa i dali pripisovať k možnému tehotenstvu, ale neviem či som si robila tehotenský test priskoro, pretože mi vyšiel negatívny. Robila som si ho 1.10.. Čo sa ale chcem opýtať je, po tejto udalosti zo dna 13.9. som mali ešte 2x pohlavný styk, ale tentokrát chránený (kondóm) a čo ma zarazilo, bolo, že v obidvoch prípadoch bola na ňom krv (trošku). Je možné, že som tehotná? V prípade, že nie som, čo by mohlo spôsobiť, že sa mi objavila krv ako som už spomenula, (bolo to v tom týždni, keď sa mi mal dostaviť menzes)? Za odpoveď Vám vopred veľmi ďakujem.

    Dobrý deň,
    ak by sa krvácanie po styku opakovalo je potrebné vyštrenie. Test si zopakujte za týždeň, ak sa menštruácia nedostaví, a s výsledkom navštívte svojho gynekologa.