• menštruácia-sfarbenie krvi

    Dobrý deň pán doktor,
    Som matka dvoch detí (2x sekcia).Mám takú otázku, či je normálne, aby ma vždy keď mi končí menzes (tak na 3-4 deň) pri močení a aj po ňom ešte nejakú dobu neznesiteľne pálila a rezala močová rúra a aj celé podbruško ma bolelo aj pri chodení? Už som bola aj na urologiskom sone aj vyšetrení - som ok. Bola som aj gyn. vyšetreniach tiež som ok. Až na to, že sa mi to stále opakuje pravidelne keď mi končí menzes. A ešte som si všimla, že krvpočas menzesu má sfarbenie veľmi jasne červenú, nemôže za to užívanie antikonc. už cca 9 rokov vkuse? Alebo zrasty? Budem Vám vďačná za akýkoľvek postreh a radu. Ďakujem

    Dobrý deň,
    je možné, že máte endometriozu močového mechúra, ktorá vznikla zrejme z jazvy po cisárskom reze. Ak Vás to veľmi sužuje, vhodná je laparoskopia a odstránenie.
    Možu to sposobovať aj zrasty, ale tie nemajú vzťah k menštruácii.