• Menstruacia po sekcii

    Dobry den.
    Som 7 tyzdnov po porode-sekcii, minuly tyzden som dostala menstruaciu, no este stale trva, teda dnes je to uz 8 den. Vcera sa mi zdalo ze uz konci ,vecer uz bolo iba slabe spinenie a dnes poobede sa mi znova spustilo krvacanie. Nie je az take silne, ale je. Niekedy proste citim ako to zo mna chvilami " leje" . Je to normalne? Pri porode mi robili aj sterilizaciu, nemoze to byt sposobene aj tym?
    Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    ak kojíte je to normálne, ale ak budete krvácať silno viac ako 10 dní, vhodné je navštíviť gynekológa, aby skontroloval ultrazvukom matenricu.