• Placenta

    Dobry den od zaciatku otehotnenia som preventivne brala clexane 0,4 v 22 tt na usg zistili ze plod je trocha pozadu,dvojcievny pupocnik,placenta je mala a je na nej chorioangiom neviem presne ako sa to pise ,clexane mi vysadili a nic somnou nerobia myslite ze toto je spravny postup? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    mám iba veľmi málo informácií aby som sa vedel k prípadu vyjadriť. V prvom rade neviem, prečo Vám bol nasadený Clexane, ďalej "trocha pozadu" je veľmi nepresný pojem a malá placenta tiež.
    Určite by som Vám navrhol hospitalizáciu u nás na klinike pretože podľa Vašich vyjadrení je to nedoriešené. Napíšte mi na zahumensky@ru.unb.sk a dohodneme sa čo ďalej.