• Genitálne bradavice

    Dobrý deň, asi pred mesiacom sa mi objavili bradavice, ihneď som naštívila svojho gynekológa, ktorý mi ich vypálil s tým že na vypálenom mieste už by sa objaviť nemali, ale robia sa mi stále “nové” v podstate na rovnakých miestach. Pohlavný styk nemám s nikým po celú dobu liečby, partnera mám stáleho, preto by som sa chcela spýtať či je normálne že sa mi stále objavujú ďalšie bradavice. Po poslednem odstranení mi môj lekár povedal že už by to malo byť v poriadku, ale ani nie za týždeň sa mi spravili zasa preto by som Vás chcela poprosiť o Váš názor. Vopred Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    vírus, ktorý spôsobuje bradavice máte v tele dlhodobo a on sa občas "prebudí" a spôsobí opakovane nárast bradavíc. Nič iné ako opakované odstraňovanie (chemicky, elektricky, laserom) nepomôže, stav sa potom upraví.