• genitalne bradavice a tehotenstvo

    Dobry večer.Ja by som sa chcela spytat:som tyzdny tehotenstva a mam podozrenie?že mám genitalne bradavice ale v posve lebo si to pozorujem a vydim si to.dochtor na to akosi nereaguje. a zacalo to svrbiet.čo sa robi v takom pripade ak sa v pošve objavia genitalne bradavice?da sa to u tehotnej neak odstranit?ja mam strašny strach!!!a pri akej zhorsenej citologii sa odporúča prerušenie tehotenstva?bojim sa že budem muset prerušit tehotenstvo.

    Dobrý deň,
    genitálne bradavice nesúvisia s cytologiou čípku a ukončenie tehotnosti sa nedoporučuje.
    Ak máte genitálne bradavice, je ptorebné vyšetrenie, v tehotnsoti je na to ideálna Aldara.