• Kŕče a hnačka

    Dobrý deň pán doktor, začínam 17tt kontrola pred necelým týždňom všetko ok. Avšak posledné tri dni ma začali v noci budiť kŕče v bruchu ..nie dole v podbrušku ale v bruchu po bokoch ..včera sa už pridala aj hnačka ktorá po niekoľkých razoch prešla , kŕče prešli tiež , avšak mám stále veľmi citlivé a bolestivé brucho , moje čreva vydávajú zvuky jedna radosť ..mám mať dôvod na obavu a ísť doktorovi alebo to neohrozuje bábätko ? Dosť som teraz dvíhala 7 kg krstňa , a zľakla som sa , či je to z toho alebo je to proste nejaká viróza ..ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    vyzerá že ste prekonala nejakú gastroenteritídu, čo je pomerne bežné infekčné ochorenie. Ak ste už v poriadku a nekrvácate, nie je potrebné vyšetrenie u gynekológa, stačí kontrola v poradni.