• krce a hnacka

    Dobry den, som uz v 39 tt. Doktor mi povedal ze to vobec nevyzera, zeby som mala za 2 tyzdne rodit, ze som este zavreta a neciti hlavicku... a posledne 3 dni mam krce v bruchu a hnacky. Doteraz som nemala ziadny problem. Je to nejaky priznak niecoho?Neviem co to moze byt. Mam drzat dietu alebo ist k lekarovi? Prosim, poradte mi. Dakujem vam velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    ak nemáte horúčku, tak stačí iba držať diétu (ryža, čaj, zemiaky). Ak by ste mala aj horúčku, tak je vhodná kontrola na infekčnom oddelení.