• Ranky

    Dobrý deň pán doktor. Spravili sa mi ranky na vnútorných pyskoch, ktoré svrbia, výtok nemám, ani ani iné bolesti. Donedávna, je tomu asi 6 dní čo som dobrala antibiotika na laryngitidu a teraz mám pred menštruáciou. Vedeli by sme mi poradiť, čo by som si na to mohla dať? Ďakujem.

    Dobrý deň,
    je možné, že naozaj ide o vulvárnu mykozu, ale bez vyšetrenia sa to veľmi ťažko dá určiť. Kúpte si antimykotický krém a aplikujte iba zvonka, stav by sa mal zlepšiť.