• Polygynax

    Dobrý deň
    Chcela by som sa spýtať lekár mi predpísal poligynax že mám zápal cytológia bola v poriadku a že tam je zápal a som v 10tt tehotenstva čítala som príbalový leták a neodporúča sa v tehotenstve. Myslím, ale že by mi nepredpisal nič čo by mohlo ohroziť tehotenstvo či?
    Neviem či mám začať s liečbou.
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    na to je veľmi ťažké odpovedať, ak je zápal na krčku, tak polygynax nie je účinný, ak je zápal v pošve, mala by ste príznaky (výtok a svrbenie). Neviem, či je liečba opodstatnená.