• Pálenie v pošve

    , Autor: Kvet235

    Dobrý deň, p. doktor,
    už dlhšiu dobu mám po pohlavnom styku pálenie v pošve trvá to cca 30 min. Bola som aj u svojho gyn. urobil mi výtery aj zobral krv vysledky boli v poriadku. Prosím Vás neviete mi poradiť čím by to mohlo byť? Veľmi pekne Vám ďakujem za Vašu odpoveď.
    S pozdravom

    Dobrý deň,
    je možné, že Váš partner má v ejakuláte protilátky proti kvasinkám a oni reagujú s vašou flórou, ktorá je u Vás ako bežná a neškodí Vám.
    Buď budete používať kondóm, alebo sa skúste preliečiť proti kvasinkám (masť Jenamazol) a stav by sa mohol zlepšiť.