• Bolest

    Dobry den.Chcela by som sa opytat ,od 15-tich rokov som neni panna,este som nezazila orgazmus,a pri milovani ma posva boli.Za odpoved dakujem vopred .Snazime sa s priatelom pol roka o babo ale nedari sa .

    Dobrý deň,
    na to nie je jendoduché odpovedať, neviem koľko máte rokov ani ako dlho už máte styk.
    V každom prípade, pol roka je veľmi krátka doba na to, aby ste otehotnela, do roka sa Vám to podarí.
    Ak máte bolesti v pošve, je vhodné vyšetrenie u gynekológa, aby zistil, či sa nejedná o nejakú vrodenú vadu.