• Dobrý deň

    Chcem sa vás opýtať na názor...Prví deň poslednej menštruácie bol 16.12.10 od vtedy už žiadna nebola ani špinenie,urobila som si 3 tehotenské testy boli negatývne,išla som ku svojej ginekologičke aby ma vyšetrila,keď ma začala vyšetrovať tak vravela ,že to vypadá na tehotenstvo ale keď mi spravila sono tak povedale že tam nič nevidí a še vaječniky su v poriatku,zobrala mi krv a na druhi den mi volala že v krvi sa nič nenašlo,že niesom tehotná,a dala mi liek dufastol...........a ešte ked som od nej odchadzala tak mi sestrička pichla injekciu na vyvolanie menštruácie..........ale mne sa to všetko nejako nezdá....mohla som mať mimo maternicové tehotenstvo? a kedy mi má prisť menštruácia?nemam žiadny pocit ani naznaky ,že bi som mala menštruovat a injekciu mi pichali pred 6 dnami 3.2.11.do kolkych dnoch by mi mala prist menštruacia? a čo mam robit ak nepride............ja eviem na čom som.Som s toho nervozna.Ďakujem za odpovede.Katka

    Dobrý deň,
    ak máte negatívny test z moči aj krvi, tak nie ste tehotná ani mimomaternicovo. Menštruácia by sa mala dostavi´t do 14 dní od podania injekcie.