• vytok

    Dobry den,
    uz asi dva tyzden ma trapi taky bielo - zlty vytok, mala som aj pocit svrbenia no na to som pouzila canesten..mozem mat nejaky zapal? asi pred mesiacom som bola liecena tiez na nejake potvory ze anaerobne bakterie ci tak nejako mi to gynekologicka vysvetlila...mala som pokoj a zase sa mi to moze vracat??? uzivala som nejaky vaginalny krem..a pomohlo..je mozne ze sa to nepreliecilo uplne aj ked som dobrala cele balenie??? mam aj ocit v podbrusku take ako tahanie..no neviem jak inak to mam vysvetlit..to treba len zazit :))) uz som si myslela ze mozem byt aj tehotna, ze ak nahodou vplyvom toho kremu sa znicil ucinok HA ...co myslite?? dakujem za radu...a pekny dnik :)

    Dobrý deň,
    vaginálny krém by nemal znížiť účinok antikoncepcie.
    Osobne si myslím,že máte nedoliečenú mykozu, vhodný je canesten aspoň na 10 dní do pošvy, stav by sa mal upraviť. Na zlepšenie imunity pošvy si k tomu kúpte lactovag vaginálne čípky.