• PCO

    Dobry den,
    bolo mi diagnostikovany PCO syndrom na zaklade USG a hormonalnych testov...Z diabetologickeho vysetrenia - porucha glokozovej tolerancie. Doporucena hormonalna liecba, ale uz raz som lezala s podozrenim na emboliu,tak ma dali presetrit na hematologiu, tam mi vysli zle vysledky, hematolog povedal, ze nemozem ziadne hormony, pretoze mam predispoziciu na trombozu. No moj gynekolog mi chce aj napriek tomu dat hormony. Nemoze sa to liecit nejakou inou formou? Bez hormonalnej liecby?
    Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    u Vás je jednoznačne indikovaná liečba gestagénmi, ktoré sú aj pri poruche zrážania povolené.
    Hematolog by mohol niečo začať čítať.