• Spinenie po styku

    Pekny den, chcela by som sa spytat na jednu vec... skoncila mi menstruacia ako vzdy po troch dnoch a uz na piaty sme zacali snazilkovat, nakolko som musela na dva tyzdne odcestovat, snazili sme sa iba dva dni a po nich sa mi objavil hnedy vytok, nie vela, ale prekvapilo ma to. vytok mi trva uz stvrty den. a len taka podotazka - je sanca otehotniet aj tak skoro? mam klasicky 29-dnovy cyklus s ovulaciou medzi 12-15 dnom cyklu. Tehotenstvo by bolo velmi zelane, nakolko som v juni absolvovala cistenie po MA... vopred dakujem

    Dobrý deň,
    normálne žite a nerátajte dni a plodnos´t a nepozorujte sa a nesnažilkujte ale milujte sa. Potom otehotniete.
    Hnedastý výtok mohlo byť ovulačné krváanie.