• zápal?

    Dobrý večer,

    mám taký problém. V poslednom období (asi 4-6 dní) ma v pošve svrbí, po menštruácii mávam tmavo hnedý výtok (asi tak 3 dni), no v poslednom čase to nebolo len po menštruácii. Občas po pohlavnom styku ci orálnom sexe krvácam alebo mám už spomínaný výtok. V júli som mala svoj prvý pohl. styk, moze to byt sposobené aj tým? (Partner nemal predo mnou ziadne partnerky s ktorymi pohlavne zil.) Jedná sa o zápal či niečo iné? Na gynekologickej prehliadke som ešte nebola.

    Ďakujem za odpoveď!

    Dobrý deň,
    svrbenie môže byť spôsobené mykózou, a špinenie po styku zrejme súvisí so začiatkom pohlavného života. Mala by ste absolvovať prehliadku.