• Nejaky zapal?

    Dobry den.moj prolem spociva vtom ze mavam bolesti v podbrusku na pravej strane niekedy ma to chyti intenzivnejsie inokedy len slabo citim vajecnik.,mam 28 rokov a na priehladke som nebola uz asi 4 roky,samozrejme ze mi to hned odporucite stym ratam ale ja pracujem v zahranici a tu nemozem najst lekara ktory by nemam plno.ked mam bolesti tak vtedy zviknem mat aj husty biely vytok,tiez ma to vtedy boli aj pri pohlavnom styku.neviem zaradit tie bolesti lebo ma aj casto nafukuje a mam pocit akoby to bol tlak ktory mi tlaci na vajecniky ci to nieje v broblem v crevach!?dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    aj v zahraničí sú gynekol´govia, ale v niektorých krajinách sú považovaní za špecialistov a vyšetrenie sa hradí priamo. Zistite si situáciu, vyšetrenie je vo Vašom prípade plne indikované. Vyzerá to na zápal.