• Sono vyšetrenie

    Dobrý večer,chcela by som sa opýtať na Váš názor.Bola som na sono vyšetrení ako každý rok a vyšli mi tieto výsledky.Nestihla som si ich ešte zaniesť,preto sa chcem len opýtať či mám výsledky v poriadku.Za odpoveď vopred ďakujem.
    -sliznica nízka
    -PO:22x15mm s folik 14mm
    ĽO:drobné folikuly

    Dobrý deň,
    všetko vyzerá v poriadku
    PO je pravé ovárium a popísaná veľkosť s jedným folikulom a vľavopopísané drobné folikuly, čo je normálny obraz vaječníka.