• čo to môže byť?

    Dobry den pan doktor! Na vašu radu som dnes navštivila moju gynekologyčku. PM26.11. urobila mi sono vyšetrenie. sliznicu mam vysoku a v nej akasi bodka,zatial sa neda identifikovať. Urobila som si aj tehotensky test,podla ktoreho som nie tehotna, hoci lekarka mi povedala že tehotenstvo nevylučuje. ak som neni tehotna čo to môže byť? Dostala som aj vyvolavačku, vraj to neubliži.

    Dobrý deň,
    ak nie ste tehotná, zrejme ste mala neovulačný cyklus a sliznica narástla do vyšších rozmerov, do 10 dní by ste mala dostať menštruáciu.