• krv vo výtoku počas plodných dní

    Dobry den,
    Od augusta 2009 mam vo vytoku pocas plodnych dni krv. V maji 2007 som mala porod ukonceni planovanym cisarskym rezom kvoli diagnoze uplneho predelenia maternice a posvy. V septembri 2009 som bola na beznej preventivnej gyn. kontrole, ako kazdy rok, sono vysetrenie aj cytologia boli v poriadku a gynekolog mi to zdovodnil, ze je to v poriadku a je to sposobene hormonmi.
    Moja prva otazka je, ci je to normalne? A druha otazka, co sa v mojom tele zmenilo, ze takto reaguje?
    Vdaka za odpoved. S.

    Dobrý deň,
    diangoza úplného predelenia maternice a pošvy mi je nejasná, máte zdvojenú maternicu a pošvu ?
    To špinenie je naozaj hormonálne, býva práve aj pri týchto vývojových vadách, sliznica sa začne mierne odlupovať, nič to neznamená.