• Otázka

    Dobrý deň,
    chcela by som sa spýtať, že mám teraz Hyperkoagulačný stav, neberiem, žiadne lieky, a chcela by som vedieť, či by pre mna bolo lepšie rodiť normálne alebo na cisársky?
    moj synček (tiež som mala podobné výsledky pri prvom) sa narodil cisárskym, dakujem

    Dobrý deň,
    hyperkoagulačný stav (je ich viacero) je práve indikáciou na normálny porod, pretože cisársky rez je zaťažený zvýšeným rizikom trombozy.
    Verím, že Vám nerobili prvý cisársky rez z tej indikácie, ale bolo tam aj niečo iné.