• trapenie

    Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať či je to normálne že ma pri pohlavnom styku ma to boli? Som po pôrode už 4 mesiace. Keď napr. s priateľom do sexujem tak mam taký divný výtok a ma to nepríjemnú vôňu. Priateľ mi vraví že môže ist o kvasinky, Je to pravda? Dá sa to nijako liečiť? a koľko sa budem liečiť? Je to nákazlivé? a zmizne mi to niekedy?
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    zrejme kojíte a preto máte suchú pošvu. Kvasinky nerobia páchnucí výtok, zrejme máte anaerobnu vaginozu.
    Dajte si predpísať lokálne Entizol tabletky, alebo Macmiroro complex čípky, preliečte sa a pri sexe používajte lubrikačný gel.